AlgoGrind Original
Digitális Kultúra Érettségi Felkészítő
Készülj fel velünk a digitális kultúra közép-, vagy emelt érettségire,
egy modern környezetben, több száz interaktív feladattal!
Vágj bele velünk!
Az AlgoGrind digitális kultúra érettségi felkészítője elhozza neked mindenből a legjobbat: egy modern oktatási platformot amin kényelmesen tanulhatsz, valamint több száz egyedileg kidolgozott gyakorlófeladatot, amik interaktív módon segítenek a leckék elsajátításában közép-, és emelt szinten egyaránt.
A digitális kultúra tananyagunkba 8+ évnyi oktatói-, és szoftverfejlesztői tudásunkat raktuk bele, hogy minden szükséges tudást egy helyen megszerezhess nálunk. A tananyagunkban kizárólag teljesen egyedi, érettségi stílusú és nehézségű feladatokkal találkozhatsz, így még a legfelkészültebb diákoknak is garantáltan tudunk újdonságot mutatni. Az érettségi felkészítők közül egyedülállóan, egy kidolgozott emelt digitális kultúra szóbeli témakör jegyzettel és mintatételekkel is készülünk számodra!
Sikerünkről eddig 500+ elégedett emelt informatika / digitális kultúra érettségiző tanúskodik. Szeretnél Te is közéjük tartozni? 😎
500+
sikeres
érettségiző
250+
egyedi
gyakorlófeladat
30+
órányi
oktatóvideó
300+
oldal
írott jegyzet
200+
darab
rövid videó
120
óra
online oktatatás
A tananyag
Az általunk elkészített tematika mellett egy olyan átfogó tudásra tehetsz szert az összes digitális kultúra érettségin elvárt témakörben, ami nem csak a vizsgán állja meg a helyét, hanem a továbbtanulásod is megalapozza.
Te is egy mindent átfogó, de emellett lényegretörő képzésre vágysz? Itt a helyed! 👋
Középszint
#
Excel
Ismerősen cseng az FKERES, INDEX, HOL.VAN? Azt is el tudod mondani pontosan hogyan és mikor kell őket alkalmazni? Rémlik valami a nyomtatásról? Arról, hogy mikor is kell azt a bizonyos SZUMHA függvényt használni?
Jó hírünk van, ha IGEN-nel, ha NEM-mel válaszoltál a fentebbi kérdéseinkre, szinte biztos, hogy tudunk neked újdonságokkal szolgálni!
A középszintű felkészítőnket ezzel a mentalitással, és az egyik legtöbb pontot érő témakörrel, a táblázatkezeléssel kezdjük. Az alapoktól kezdve elsajátíthatod a függvények használatát, letisztázzuk pontosan mikor kell a trükkösebb függvényeket alkalmazni, valamint hogyan érdemes az érettségi feladatokat Excelben megközelíteni.
Megtanulhatod az Excel munkafüzeteidet kicsinosítani a különböző formázások és diagramok alkalmazásával, valamint megtanítunk téged hogyan legyél hatékonyabb a különböző billentyűkombinációk használatával.
A tananyagrész nem csak középszinten lát el megfelelő tudással, hanem megalapozza az esetleges továbbtanulásodat is!
#
Szövegszerkesztés
Listánkon a második kipipálandó témakör a Word, ahol a szövegszerkesztést nézzük át teljesen az alapoktól. Érdemes odafigyelned, hiszen a digitális kultúra középszintjén ez a témakör is a legtöbb pontot érők között van.
Ne aggódj, hiszen minden fontosabb szövegszerkesztési eszközt érintünk, legyen szó bekezdések formázásáról, szegélyekről, táblázatokról, tabulálásról, stílusok használatáról és módosításáról, vagy éppen képek beszúrásáról és formázásáról.
#
Prezentációkészítés
A korábbi informatika érettségihez hasonlóan, a digitális kultúra középszintű érettségin is elvárás a prezentációkészítés.
Az egyedileg összeállított feladatsorainknak köszönhetően begyakorolhatod a diaminta használatát, alakzatok / képek beszúrását és formázását, valamint animációk és áttűnések készítését.
#
Képszerkesztés, grafika
Digitális kultúrából jóval nagyobb szerepet kaptak a képszerkesztési feladatok, melyek már középszinten is megjelennek. Itt tudnod kell legalább egy vektorgrafikus-, valamint legalább egy raszteres képszerkesztőprogramot használnod.
A felkészítőnk keretében mindkét témakörre részletesen kitérünk, így megtanulhatod kezelni az Inkscape vektorgrafikus szerkesztőt, valamint a Gimp raszteres képszerkesztő programot.
#
Adatbázis-kezelés
A tanfolyamot adatbázis-kezeléssel folytatjuk, ahol elsajátíthatod az SQL nyelv alapjait, így garantáltan nem lehet olyan feladat, ami kifog rajtad!
Fontos, hogy a tanfolyam során elsősorban az Access SQL tervezőjét használjuk (nem pedig az Access lekérdezéstervező rácsát), ugyanis a tudás így könnyedén átültethető az emelt szintű érettségi feladataiba, és további tanulmányaidba.
Annak ellenére, hogy a fókusz az SQL nyelv használatán van, az Access lekérdezéstervező rácsának használatát is bemutatjuk, valamint a feladatok és megoldásaik kompatibilisek ezzel a megközelítéssel is (bár fogadni merünk, hogy jobban meg tudjuk veled szerettetni az SQL-t 😉).
Jó szokásunkhoz híven, egy érettségi mintára készített adatbázison élesítheted tudásodat, több, mint 100 gyakorlópélda segítségével a legkülönfélébb témakörökben.
#
Programozás
Ne feledd, digitális kultúrából a programozás középszinten is kötelező eleme az érettségi feladatsornak! Így az adatbázis-kezelési alapok elsajátítása után Python programozással folytatjuk a tanfolyamot, amire a PyCharm fejlesztői környezetet használjuk.
Egészen az alapoktól indulunk: adattípusok, változók, felhasználói adatok, vezérszerkezetek (elágazások, ciklusok), majd haladunk az összetettebb témakörökig: egyszerű programozási tételek, fontosabb függvények működése, modulok használata.
Ugye száraznak hangzanak ezek a témakörök? Mi mindent megteszünk, hogy ne csak végigrágd magad az anyagon, hanem élvezd is a programozást: több száz feladat kíséri végig a tudásod fejlődését, ahol nem csak érettségi-szerű, hanem játékosabb feladatokkal is megbírkózhatsz.
Ha esetleg már most a keményvonalasabb programozás érdekel, igyekeztünk ebbe a témakörbe is bőven belecsempészni olyan információmorzsákat, ami remélhetőleg nemcsak kielégíti kíváncsiságod, de továbbtanulásod is megkönnyíti.
Emelt szint
#
Adatbázis-kezelés
Emelt szintű felkészítőnket adatbázis-kezeléssel kezdjük, aholis kötelező az SQL nyelv használata. A tanfolyam során MariaDB-t használunk phpMyAdmin grafikus felülettel, de természetesen minden feladat / lekérdezés MySQL kompatibilis.
Már a telepítéstől kezdve segítünk neked, amit követően részletesen bemutatjuk a kezelői felület fontosabb részleteit. Megtanulhatod hogyan tudsz adathalmazokat beimportálni, lekérdezéseket futtatni, táblaszerkezeteket átnézni, adatkapcsolati ábrát megjeleníteni.
A lekérdezések teljesen az alapoktól vannak felépítve, így nagy részletességgel megyünk végig az összes fontosabb kulcsszón, függvényen, a - tapasztalatok alapján - kifejezetten sok problémát okozó csoportosítás és összesítő függvények témakörén.
Természetesen nem maradhatnak ki a többtáblás lekérdezések, a különböző allekérdezés-típusok, és az SQL utasítások segítségével történő tábla-, és adatmanipuláció sem.
A tudásodat gyakran emelt szintű érettségin túlmutató témakörökkel bővítjük, hogy stabilabb alapismereteiddel magabiztosabban oldj meg gyakran problémás feladatokat, illetve, hogy az egyetemi tanulmányaidat kellően megalapozhasd.
#
Programozás
Következő témakörünk keretében a Python programozásba ugrunk fejest. Najó, azért annyira nem ugrunk fejest, sokkal inkább a partról elkezdünk besétálni a mélyvízbe, amíg végül gyorsúszásban nem haladunk.
Itt is minden témakört az alapoktól építünk fel, nehogy kimaradjanak kulcsfontosságú részletek. A bevezetőnk keretében átvesszük az adattípusokat, vezérszerkezeteket (elágazások, ciklusok), valamint a fontosabb függvényeket.
Az emelt szintű témakörök keretében belevetjük magunkat az összetettebb programozási tételekbe, megtanulhatod hogyan hozz létre saját függvényeket, mi az a rekurzió, hogyan érdemes a fájlokat kezelni és adatokat beolvasni, milyen adatszerkezeteket érdemes használni az érettségi egyes típusfeladatainál, és még sok minden mást...
#
Weblapkészítés
Amikor már kellő programozási alapismeretekkel rendelkezel, áttérünk a weblapkészítésre, ahol HTML és CSS nyelvek segítségével csiszoljuk simára a webfejlesztői tudásodat.
Mondani kell még, hogy itt is számos egyedi feladatsorral tesztelheted tudásodat?
#
Excel
Az érettségin meghozott döntésedtől függően a táblázatkezelés az érettségi pontok jelentős részét teheti ki, így a középszinten is elsajátítható információkat kiegészítjük olyan emelt szinten használatos függvényekkel és feladatokkal, amik gyakran előfordulhatnak a digitális kultúra érettségiben.
Ide tartoznak például az adatbázis-kezelő függvények, feltételes formázás, elnevezett tartományok, és sokszorosan egymásba ágyazott függvények.
#
Word, PowerPoint, Képszerkesztés
Szintén kiegészítettük emelt szinten a Word, PowerPoint, Képszerkesztés (vektorgrafikus és raszter) témaköreit körlevélkészítéssel, haladóbb szintű és összetettebb feladatokkal, eszközhasználattal.
Ha esetleg hadilábon állsz ezekkel a témakörökkel ne aggódj, mindent olyan módon alakítottunk ki számodra, hogy a tudásod akár a nulláról is felépíthesd.
#
Szóbeli érettségi
Az emelt digitális kultúra érettséginek nincsen vége a sikeres írásbeli vizsgával, ugyanis itt pár héttel később egy megújult szóbeli keretében ismét bizonyítanod kell.
Mi minden emelt szintű témakört alaposan kidolgoztunk számodra, hogy neked már csak a tanulással kelljen foglalkozni. Az írott jegyzeteink bőven elegendő információval látnak el, hogy az elméleti és gyakorlati részét is sikeresen teljesítsd a szóbeli vizsgának!
Ezen kívül átbeszéljük, hogyan érdemes egy szóbeli feleletre gyakorolni, miként struktúráld válaszaidat, és hogy mire érdemes figyelned.
Közép- és emelt szint
#
Gyakorlás
Tanulásod zárásaképp nincs más hátra, mint gyakorolni!
Az online oktatással egybekötött tanfolyamunkon a közös feladatmegoldásokon kívül egy próbaérettségit is biztosítunk. Itt mindenki a tudásszintje felmérésre kerül, és ez alapján személyre szabott javaslatokat adunk arra, hogyan hozd ki magadból a legtöbbet az érettségi alkalmával, milyen esetleges hiányosságokra érdemes koncentrálnod a hátralevő időben.
Tetszik a felkészítőnk? Ne habozz a jelentkezéssel, ugyanis az oktatás helyei gyorsan betelnek! A csomag kiválasztása után válaszd ki a csoportodat, és fejezd be a jelentkezést a helyed bebiztosításához.
Reméljük hamarosan találkozunk! 😊
Oktatás mesterfokon
A 2025 májusi érettségi felkészítőre egy kis újdonsággal készülünk számodra, ugyanis az oktatással egybekötött képzésünket Popper Viktorral digitaliskultura-erettsegi.hu karöltve tartjuk, hogy a lehető legjobb teljesítményt tudd kihozni magadból!
Viktor 110 óra oktatás keretében teljesen az alapoktól fogja felépíteni az érettségihez szükséges tudásod, míg az e-learning anyag keretében elmerülhetsz a legapróbb részletekig az egyes témakörökben.
Miért is Viktorra esett a választásunk? Nagyon egyszerű! Végtelenül türelmes, laza, gyakorlatias és rendkívül sok tudással és tapasztalattal rendelkezik digitális kultúra felkészítés terén. Órái során mindig arra törekszik, hogy a diákok ténylegesen átlássák és megértsék az érettségin előforduló típusfeladatok megoldásának teljes folyamatát. Ha egy mindenre kiterjedő mesterkurzusra van szükséged, akkor biztosan itt a helyed!
Csomagjaink
Válaszd ki a számodra megfelelő csomagot, és kezd el mihamarabb a felkészülést!
Emelt szint
Emelt Digitális Kultúra
E-Learning Felkészítő
Korlátlan hozzáférés az e-learning tananyaghoz
30+ óra előre felvett oktatóvideó
Egyedi gyakorlófeladatok
Kidolgozott szóbeli témakörök
Írott jegyzet
Emelt szinten
78 000 Ft
58 500 Ft
- Oktatás -
Emelt Digitális Kultúra
Mesterkurzus
110 óra online oktatás
Érettségi típusfeladatok megoldása
Teljesen az alapoktól a komplex problémákig
Visszanézhető videók
Korlátlan hozzáférés az e-learning tananyaghoz
30+ óra előre felvett oktatóvideó
Egyedi gyakorlófeladatok
Kidolgozott szóbeli témakörök
Írott jegyzet
Emelt szinten
54 600 Ft + 3 500 Ft / óra
Középszint
Közép Digitális Kultúra
E-Learning Felkészítő
Korlátlan hozzáférés az e-learning tananyaghoz
25+ óra előre felvett oktatóvideó
Egyedi gyakorlófeladatok
Írott jegyzet
Közép szinten
65 000 Ft
48 750 Ft
Ne maradj le!
Kész vagy tehát, hogy a segítségünkkel küzdj meg a digitális kultúra érettségivel?
Készüljünk fel együtt és nyisd meg a benned rejlő teljes potenciált!
A jelentkezés után hozzáférést kapsz:
Teljes követelményt átfogó tananyagok-
és forrásokhoz
Lebilincselő videó előadások-
és interaktív gyakorlatokhoz
Korlátlan hozzáférés
az összes leckéhez és a platformhoz
Rólunk mondták
Nézd meg mit mondtak rólunk a korábbi emelt informatika érettségi felkészítőnk diákjai:
Tanárok
Popper Viktor
AlgoGrind
Óvári Áron
AlgoGrind
Kérdések és válaszok
Regisztráció előtt ajánljuk figyelmedbe az alábbi gyakran ismételt kérdéseket, így egy pontosabb képet tudsz kapni a teendőidről, valamint, hogy az oktatás során mire kell számítanod.
Online oktatás
Mi a különbség az "Online" és az "E-Learning" tanfolyamok között?
Az "Online" érettségi felkészítőnkhöz 110 órányi online oktatás tartozik. Ennek a keretében minden témakörön kiscsoportos oktatás keretében haladunk végig.
Mivel az oktatások kiscsoportos formában zajlanak, lehetőség van az összetettebb problémák részletesebb kifejtésére, lépésről lépésre való levezetésre, illetve plusz gyakorlásra ellenőrzött házifeladatokon keresztül.
Az oktatás rendkívül hasznos tud lenni, hiszen így egy fix tempóban halad az egész csoport egy gondosan felépített tematika mentén. Természetesen van lehetőséged kérdezni, és kiscsoportos oktatás lévén nem csak ebből, hanem akár mások kérdéseiből is nagyon sokat tanulhatsz.
Az "E-Learning" felkészítők keretében nincsenek online órák. Korlátlan hozzáférést kapsz a digitális kultúra felkészítő teljes anyagához, viszont a felkészülés innentől a te kezedben van; a tanulási idődet te osztod be.
Milyen hosszú a tanfolyam?
Emelt szinten a tanfolyam 110 óra online oktatást foglal magába, 37 darab oktatási alkalmon keresztül. Minden héten 2 darab, 3 órás alkalom van (szombat és vasárnap 16:00 - 19:00-ig). Az első alkalom 2025. január 11. (szombat).
A tanfolyam ezen kívül 30+ óra videót, rengeteg önállóan megoldható feladatot és jegyzetet foglal magába. Középszinten kevesebb témakörrel fogsz találkozni mint emelten, így értelemszerűen a tananyag elsajátításához szükséges idő is picit rövidebb. Az online oktatás önmagában nem váltja ki az önálló gyakorlást és az órákra való felkészülést!
Figyelem! Az "Online" tanfolyamaink esetében a leckék az oktatással párhuzamosan kerülnek megnyitásra! Ez azt jelenti, hogy a regisztrációkor hozzáférésed lesz az első 3 leckéhez, viszont a további leckék az első oktatási részlet befizetésével kerülnek csak megnyitásra.
Mikor van az első tanóra?
Az első tanóra 2025. január 11. (szombat), utána rögtön január 12. (vasárnap) a második alkalom. Innentől az érettségiig bezárólag (pár ünnep/munkaszüneti naptól eltekintve) minden héten ugyanezeken a napokon találkozunk.
Az órák mindig 16:00-19:00 között kerülnek megtartásra.
Hogyan tudok jelentkezni?
A tanfolyamra jelentkezés menete egyszerű: első lépésben a regisztrációs díjat fizeted ki, amivel a regisztráció pillanatában hozzáférsz az e-learning anyag első 3 leckéjéhez. Az oktatás díját (3500 Ft / óra) havi bontásban fizeted, az első részletet az oktatás kezdete előtt kell rendezned, ezzel együtt az összes e-learning lecke is megnyitásra kerül.
Hogyan történik a fizetés?
Első lépésben a regisztrációs díjat fizeted ki, majd az oktatás díját ami kedvezményektől függetlenül mindig 3500 Ft / óra - havi részletekben tudod fizetni. Az első részlet fizetésével kapcsolatban az oktatás kezdete előtti héten keresünk.
Tudok részletben fizetni?
Igen, az "Online" oktatással egybekötött felkészítőinken elérhető részletfizetés, sőt ez az alapértelmezett fizetési forma. Amennyiben a tanfolyam teljes díját egy összegben szeretnéd kifizetni, kérlek jelezd ezt számunkra külön a vásárlás előtt.
A leckékhez mikor férek hozzá?
A regisztráció után az első 3 leckéhez azonnal hozzáférsz, majd az oktatás kezdetekor az összes e-learning anyag megnyitásra kerül számodra.
Hiányzás esetén mi a teendőm?
Hiányzás esetén több lehetőséged is van a pótlásra: egyrészt minden oktatási alkalom rögzítésre kerül, így azokat utólag is vissza tudod nézni. Ezen kívül az e-learning anyag videói és jegyzetei is segítenek behozni a lemaradást.
Nincsenek meg a felkészüléshez szükséges eszközeim. Mi a teendőm?
Mivel online oktatásról beszélünk, ezért a legkényelmesebb felkészülési élményhez nem mindenkinek lesznek meg a szükséges eszközei. Limitált darabszámban tudunk biztosítani az oktatással egybekötött tanfolyamunk diákjai számára (az oktatás idejéig) laptopokat.
Amennyiben erre igényt tartasz, kérlek érdeklődj a laptopok elérhetőségével kapcsolatban.
Nem látok középszintű oktatással egybekötött tanfolyamot. Mi a teendőm?
Nincsen külön középszintű oktatással egybekötött felkészítőnk. Mivel a középszintű és emelt szintű digitális kultúra érettségi anyaga nem sokban külöbözik, ezért az emelt szintű csoport bizonyos óráihoz tudsz csatlakozni. Nagyobb eltérés egyedül adatbázis-kezelés esetén van, ahol igény szerint külön tartunk szükséges mennyiségű Access órát.
Amennyiben ilyen csomagot szeretnél vásárolni, először mindenképpen vedd fel velünk a kapcsolatot.
E-learning tanfolyamok
Milyen hosszú a tanfolyam?
Az E-Learning tanfolyam keretében a digitális kultúra felkészítő anyagát a saját tempódban sajátíthatod el. Az anyagot bár meg lehet tanulni 2 hét alatt is, ez nem javasolt, hiszen ennyi idő alatt nagy valószínűséggel nem fog megfelelően kifeljődni a programozáshoz elengedhetetlen gondolkodásmód és problémamegoldó készség.
A tanfolyam 30+ óra videót, rengeteg önállóan megoldható feladatot és jegyzetet foglal magába. A javasolt haladási tempó 2 naponta 2 óra tanulás, amivel a képzés befejezése nagyjából 40 napot vesz igénybe.
Milyen eszközről érem el a tananyagokat?
A tanfolyamot bárhonnan eléred; legyen az telefon, tablet, laptop vagy asztali számítógép!
Meddig férek hozzá az online oktatási felülethez?
Az online felülethez korlátlan hozzáférést biztosítunk, azaz az érettségi után is bármeddig visszanézheted a tananyag jegyzeteit, feladatait.
Sőt! Nemcsak hogy korlátlanul hozzáférhetsz a platformhoz, hanem a tananyag minden későbbi módosítását is látni fogod! Azaz, ha új leckékkel, feladatokkal bővítjük ki a tananyagot, akkor ezekhez is automatikusan hozzáférést fogsz kapni.
Általános tudnivalók
Van ingyenes része a felkészítőnek?
Nem, ezen az oldalon a fizetős felkészítőink láthatjátok.
Ingyenes felkészítőket partner intézményekben jelenléti formában, valamint online Discord-on előre meghirdetett dátumokban szoktunk tartani, viszont ezek az itt feltüntetett tanfolyamoktól függetlenek.
Minden nyilvános alkalmat meghirdetünk a Facebook Oldalunkon, valamint az Érettségi Felkészítő Facebook Csoportunkban. Hogyha nem szeretnél lemaradni kövesd be oldalunkat és lépj be csoportunkba!
Milyen fizetési módok közül választhatok?
Az e-learning tanfolyam díja vagy az OTP SimplePay fizetési rendszeren keresztül, vagy banki átutalással rendezhető.
Banki átutalás esetén a számlán szereplő sorszámot kérjük az utalás közleményében feltüntetni.
Az "Online" érettségi felkészítők esetében a regisztrációs díj befizetésénél szintén van lehetőség a korábbi fizetési opciók közül választani, viszont az oktatás részleteit kizárólag banki átutalással lehet rendezni.
Készpénzes fizetést nem tudunk elfogadni.
Hogyan tudom a kuponomat beváltani?
A kuponodat a fizetés során fogod tudni beváltani, az erre kijelölt űrlapmezőben.
Figyelj arra, hogy a kedvezmények nem halmozhatóak, viszont mi mindig a rád vonatkozó legnagyobb érvényes kedvezményt fogjuk megadni. Figyelem! Az oktatás óradíja mindig fixen 3500 Ft, ezt semmilyen időszakos kedvezmény, kupon, vagy akció nem befolyásolja!
Szükséges bármilyen előzetes tudás a tanfolyamhoz?
Minden digitális kultúra tananyagunk teljesen az alapoktól veszi át az egyes témaköröket, így semmilyen előzetes tudásra nincsen szükséged.
A tanfolyam a 2020-as NAT szerint készít fel?
Igen, a tanfolyam a 2020-as NAT szerinti "Digitális kultúra" tárgy érettségi vizsgájára készít fel.
Figyelem! A régebbi "Informatika" tárgyból 2023 októberben lehetett utoljára érettségi vizsgát tenni. 2024-től a digitális kultúra váltotta.
Középszinten miért nincsenek kidolgozott szóbeli témakörök?
Digitális kultúrából középszinten csupán akkor kell szóbeli vizsgát tenni, hogyha a vizsgázó nem érte el az írásbeli vizsgán a 25%-ot, de legalább a 12%-ot teljesítette.
Ilyen esetre minden oktatási intézmény aki középszintű digitális kultúra érettségit szervez, saját tételsort állít össze.
Aki a felkészítőnkön részt vesz, és becsületesen készül, nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. Viszont amennyiben ez mégis megtörténne, mindent megteszünk, hogy segítsünk, és az érettségi vizsga sikeres legyen.
Eredményeink
Az évek alatt nem csak az AlgoGrind keretében készítettük fel a diákokat. Nézd meg eredményeinket, és csatlakozz Te is hozzánk!
Eduline Oktatási Portál
2022 - Informatika, 2023 - Informatika / Digitális kultúra
első, nem hivatalos érettségi megoldásai
TikTok - egyik legnépszerűbb, programozással foglalkozó csatorna vagyunk
12.000+ követő
4.000.000+ megtekintés
Discord Érettségi Felkészítők -
15+ ingyenes felkészítő biztosítása,
kérdezz-felelek egyetemistákkal
Oktatás Partner Intézményekben -
Tanfolyamok szervezése, lebonyolítása, érettségi felkészítők tartása,
számos előadás IT és továbbtanulás témakörökben
Nehogy kifuss az időből!
A tanfolyamra érvényes kedvezmények hamarosan lejárnak!
Biztosítsd be most a helyed, és szerezd meg a korlátlan ideig tartó hozzáférést a tananyag leckéihez azonnal.
nap
óra
perc
másodperc
Emelt szint
Emelt Digitális Kultúra
E-Learning Felkészítő
Korlátlan hozzáférés az e-learning tananyaghoz
30+ óra előre felvett oktatóvideó
Egyedi gyakorlófeladatok
Kidolgozott szóbeli témakörök
Írott jegyzet
Emelt szinten
78 000 Ft
58 500 Ft
- Oktatás -
Emelt Digitális Kultúra
Mesterkurzus
110 óra online oktatás
Érettségi típusfeladatok megoldása
Teljesen az alapoktól a komplex problémákig
Visszanézhető videók
Korlátlan hozzáférés az e-learning tananyaghoz
30+ óra előre felvett oktatóvideó
Egyedi gyakorlófeladatok
Kidolgozott szóbeli témakörök
Írott jegyzet
Emelt szinten
54 600 Ft + 3 500 Ft / óra
Középszint
Közép Digitális Kultúra
E-Learning Felkészítő
Korlátlan hozzáférés az e-learning tananyaghoz
25+ óra előre felvett oktatóvideó
Egyedi gyakorlófeladatok
Írott jegyzet
Közép szinten
65 000 Ft
48 750 Ft
Mi az a "digitális kultúra"?
A digitális kultúra 2024 májusától leváltja a korábban "informatika" névre hallgató gimnáziumi tantárgyat. Ez azt jelenti, hogy 2024 májusától kezdve nem lehet informatika tárgyból érettségit tenni, kizárólag digitális kultúrából.